Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 300 днів. За цей час ми опублікували 26334 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото ілюстративне. Фото: Unsplash

В Україні створюють єдину систему відеомоніторингу, розповів заступник міністра МВС Леонід Тимченко. До неї увійдуть дорожні камери, камери у місцях великого скупчення людей, а також ті, що під’єднані до муніципальних систем «Безпечне місто»

Наразі по всій Україні встановлено 50 тисяч камер відеоспостереження – з них вісім тисяч вже підʼєднані до системи. Кількість дорожніх камер на дорогах державного значення складає 244 – їх кількість також планують збільшити, зокрема у місцях з підвищеною концентрацією ДТП. Ознайомитись із картою дорожніх камер можна на сайті МВС, а карта камер у містах, які інтегровані у систему «Безпечне місто» та знаходяться у підпорядкуванні місцевих адміністрацій, недоступна для громадськості з міркувань безпеки, розповідає Тимченко.

На прикладі столиці заступник міністра розповів про необхідність збільшення кількості камер спостереження – сьогодні у Києві на одну тисячу населення встановлено дві камери відеоспостереження. Для порівняння, каже він, у Римі цей показник складає чотири камери на одну тисячу населення, у Стамбулі – сім, у Берліні – вісім, а в Лондоні – 13. Кількість камер відеоспостереження у Києві є недостатньою, підсумував Тимченко.

Заступник міністра наголосив, що камери спостереження, що вже підʼєднані до Єдиної системи, захищені, а доступ до них мають лише відповідальні особи. Він додав, що наразі у ВР знаходиться на розгляді законопроєкт, який визначатиме порядок встановлення камер відеоспостереження, їх адміністрування, а також передбачатиме відповідальність за розповсюдження інформації з камер.

Систему планували запровадити ще до кінця 2022 року, проте планам завадило повномасштабне вторгнення Росії і процес запуску був призупинений. У майбутньому до системи також доєднають камери, що встановлять у навчальних закладах.

Нагадаємо, «Хмарочос» розповів про переваги та недоліки IP та аналогових камер відеоспостереження.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button