Книгарня Readeat генерує анотації за допомогою ChatGPT. У них знайшли неіснуючі цитати
Раніше Readeat пропонувала людям чотири гривні за опис однієї книжки. Тепер просять безкоштовно шукати помилки.
Раніше Readeat пропонувала людям чотири гривні за опис однієї книжки. Тепер просять безкоштовно шукати помилки.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Книгарня Readeat використовує ChatGPT для додавання книжок на сайт і написання анотацій. Письменники та читачі помітили у цих описах чимало фактичних помилок, повідомляє Читомо.
Так, дитяча письменниця Олександра Орлова дивується, звідки штучний інтелект взяв нібито її цитату «Багатство ніжно ретушує світ, заряджаючи все позитивом». Слава Світова знайшла в описі своєї книги таку цитату: «Дівчата з гордістю прикрашають своє волосся українськими віночками з квітів, звичайні хлопці стають героями! Дехто вперше повірив у Бога…»
«Коли факти з біографії авторів та авторок перекручуються або подаються неточно, коли цитати генеруються за допомогою ШІ і ставляться як такі, що репрезентують автора чи авторку, для мене це найперше про неповагу, а друге — про негативний вплив на репутацію авторки та автора», — вважає Слава Світова.
У Readeat повідомили, що вирішили використовувати ChatGPT для наповнення сайту, бо запускали його у стислі терміни.
«Ми працюємо над виправленням таких технічних помилок і радо приймаємо пропозиції та зауваження щодо покращень», — розповіла представниця книгарні Анастасія Стрельнікова та запропонувала читачам надсилати зауваження на пошту книгарні.
У серпні в твіттері повідомляли, що Readeat пропонувала чотири гривні за опис однієї книжки для сайту при нормі 100 анотацій за день.
Книгарню Readeat відкрили у серпні 2023 року на вулиці Антоновича в Києві. Її співзасновник — Дмитро Феліксов, гендиректор Concert.ua. Власник маркетингової агенції Fedoriv Андрій Федорів рекламував цей проєкт заявою про те, що українці не читають і не купують книжки, й тому немає хороших книгарень.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті