У Києві цьогоріч відремонтують дощову каналізацію у пʼяти місцях – їх постійно підтоплює
Роботи будуть не глобальними, а точковими - ліквідуватимуть місця, де стаються постійні протікання.
Роботи будуть не глобальними, а точковими - ліквідуватимуть місця, де стаються постійні протікання.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Києві цього року відремонтують пʼять ділянок дощової каналізації, розповів гендиректор «Київавтодору» Олександр Федоренко в інтервʼю «Вечірньому Києву».
Роботи проведуть у Деснянському районі на вулицях Братиславській та Пантелеймона Куліша, в Оболонському на вулиці Казанській, у Шевченківському на вулиці Табірній та в Солом’янському на вулиці Святослава Хороброго. Роботи будуть не глобальними, а точковими, каже Федоренко – ліквідуватимуть місця, де стаються постійні протікання. Він додав, що масштабні робити в дощовій каналізації проводять в теплий сезон.
Наразі «Київавтодор» точково ремонтує систему дощових каналізацій – десь замінюють рукав (шланг – ред.), а десь, наприклад, частину колектора. Федоренко додає, що потрібно комплексно працювати з річками Либідь, Нивка та системою озер Опечень – річища необхідно розширяти, чистити та поглиблювати.
Він нагадав, що водозбір з вулиць Києва щороку збільшується, а кількість відкритої землі навпаки зменшується – причиною цьому є забудова та розширення міста. Дощова система столиці збудована у 60-70-х роках минулого століття під зовсім інші обсяги водозбору, каже Федоренко.
Наразі у місті близько 30 тисяч зливоприймальних колодязів, які знаходяться на балансі «Київавтодору» та близько 14 тисяч оглядових колодязів. З 2800 кілометрів дощової каналізації третина – 860 км – знаходиться на балансі корпорації. Олександр Федоренко додає, що у разі потреби гідротехнічні служби Київавтодору допомагають іншим балансоутримувачам ліквідовувати підтоплення, адже «місто – це одна система» й підприємства взаємодіють одне з одним.
Нагадаємо, нещодавно на Борщагівці затопило ту ж саму вулицю вдруге за тиждень.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті