Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими/Facebook

У Києві за ініціативи захисників Маріуполя відкрився осередок для визволених з полону військових, повідомили у Штабі з питань поводження з військовополоненими.

YOUkraine hub – це простір для взаємопідтримки та допомоги тим, хто був у російському полоні, а зараз намагається відновити сили та призвичаїтись до повсякденного життя.

Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими/Facebook

Директоркою осередку стала Валерія «Нава» Суботіна – визволена з російського полону захисниця Маріуполя. В YOUkraine hub звільнені військовополонені зможуть отримати юридичний супровід, соціальну підтримку, відвідати заходи з ментального здоровʼя та соціальної адаптації, отримати допомогу щодо пошуку роботи та створення власного бізнесу.

Суботіна розповіла, що коли вона разом з іншими полоненими повернулась додому, спершу вони відчували ейфорію та були оточені увагою і підтримкою. Проте згодом військові починають відчувати самотність, їм не вистачає підтримки та розуміння.

Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими/Facebook

Керівник Секретаріату Координаційного штабу Богдан Охріменко вважає, що такого осередку дуже не вистачало, адже полоненого може зрозуміти тільки полонений. Штаб буде всіляко допомагати осередку та спрямовуватиме у центр військових, що потребують допомоги.

Нагадаємо, у кожній громаді України можуть створити «Центри життєстійкості» – перші вже зʼявились у кількох громадах.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button