У Києві відкрили осередок для визволених з полону військових
В YOUkraine hub звільнені військовополонені зможуть отримати юридичний супровід, психологічну та соціальну підтримку, а також допомогу в пошуку роботи та створення власного бізнесу.
В YOUkraine hub звільнені військовополонені зможуть отримати юридичний супровід, психологічну та соціальну підтримку, а також допомогу в пошуку роботи та створення власного бізнесу.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Києві за ініціативи захисників Маріуполя відкрився осередок для визволених з полону військових, повідомили у Штабі з питань поводження з військовополоненими.
YOUkraine hub – це простір для взаємопідтримки та допомоги тим, хто був у російському полоні, а зараз намагається відновити сили та призвичаїтись до повсякденного життя.
Директоркою осередку стала Валерія «Нава» Суботіна – визволена з російського полону захисниця Маріуполя. В YOUkraine hub звільнені військовополонені зможуть отримати юридичний супровід, соціальну підтримку, відвідати заходи з ментального здоровʼя та соціальної адаптації, отримати допомогу щодо пошуку роботи та створення власного бізнесу.
Суботіна розповіла, що коли вона разом з іншими полоненими повернулась додому, спершу вони відчували ейфорію та були оточені увагою і підтримкою. Проте згодом військові починають відчувати самотність, їм не вистачає підтримки та розуміння.
Керівник Секретаріату Координаційного штабу Богдан Охріменко вважає, що такого осередку дуже не вистачало, адже полоненого може зрозуміти тільки полонений. Штаб буде всіляко допомагати осередку та спрямовуватиме у центр військових, що потребують допомоги.
Нагадаємо, у кожній громаді України можуть створити «Центри життєстійкості» – перші вже зʼявились у кількох громадах.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті