Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 278 днів. За цей час ми опублікували 23497 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Міністерство економіки України

У Копенгагені, за участі українських міністрів, презентували гуманітарний проєкт «Простори для життя дітей», у межах якого в Україні з’являться екобудинки сімейного типу. Ці містечка будуть спрямовані на психологічне відновлення дітей, позбавлених батьківського піклування.

Будинки зведуть у трьох пілотних містах та інтегрують у їхні громади. Наразі тривають перемовини між данською стороною та місцевою владою в обраних населених пунктах. Усі збудовані споруди згодом передадуть громадам. Загалом реалізувати програму планують за чотири роки.

Концепція проєкту передбачає спорудження екологічного житла. Будинки матимуть значне скорочення викидів CO2 і будуть адаптивними. Також у містечках планують зробити бомбосховища.

Окрім безпосередньо житла, проєкт передбачає надання дітям психосоціальної підтримки. Зокрема, у містечках облаштують соціальні простори та рекреаційні зони, користуватися якими зможуть не лише мешканці комплексу, а й усі містяни.

Значимість проєкту «Простори для життя дітей» пояснила міністерка економіки Юлія Свириденко:

«Сьогодні підтримка українських дітей, які страждають від війни, вкрай важлива. Понад 27 тисяч дітей живуть в інституціях й потребують родини й нового дому».

Також проєкт матиме й економічну складову – до нього активно залучатимуть вітчизняні компанії. Адже у процесі будівництва використовуватимуть матеріали українського виробництва.

Про ще один проєкт зведення житла, який данці планують втілити в Україні, «Хмарочос» розповідав раніше.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button