Український павільйон на виставці у Венеції роздає карту бомбосховищ міста
Творці мапи прагнули нагадати світу про крихкість миру та важливість підтримувати Україну в боротьбі проти росії.
Творці мапи прагнули нагадати світу про крихкість миру та важливість підтримувати Україну в боротьбі проти росії.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Український павільйон на Венеційській бієнале, одній з головних виставок сучасного мистецтва у світі, в межах промокампанії створив карту бомбосховищ. Мапу з укриттями роздають відвідувачам заходу.
Одне з бомбосховищ, помічене на карті, розташоване неподалік від Українського павільйону.
Опис до мапи, яка також доступна в онлайн-форматі, зазначає:
«Після Другої світової війни бомбосховища стали пережитками минулого. Однак в Україні з 2022 року через постійні російські ракетні обстріли по всій території бомбосховища знову стали важливим прихистком для людей. Знання про найближче укриття перетворилося на питання життя і смерті».
Творці мапи укриттів у Венеції прагнули нагадати світу про крихкість миру та можливість насолоджуватися мистецтвом й мирним життям доти, доки міжнародна спільнота залишається об’єднаною в підтримці України у війні проти російських окупаційних військ.
У 2024 році Венеційська бієнале зосереджена на показі сучасних та історичних творів, які відображають тему «Іноземці скрізь». Також на виставці присутні роботи квір-митців і представників корінних народів. Адже важливим аспектом цього року є спеціальні проєкти, що зосереджені на активізмі й деколонізації та відображають сучасні соціальні й культурні питання.
Раніше «Хмарочос» розповідав, що Україну на 60-й Венеційській бієнале презентуватимуть чотири арт-проєкти, об’єднані в концепцію «Плетіння сіток». Метафора плетіння маскувальної сітки охоплює ідею спільної дії, горизонтальної організації та єднання різних досвідів.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті