Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Мінфін

За програмою «єОселя» від початку року 3422 українські родини взяли іпотечні кредити на придбання житла. Загальна сума кредитів сягнула майже шести мільярдів гривень.

Найчастіше кошти отримували для придбання житла на вторинному ринку. Гроші на купівлю житла першого продажу взяли тільки 30% учасників програми. Квартири з’являться у 3 300 родин, а приватні будинки – у 122.

Зокрема, минулого тижня кредити на 467 мільйонів гривень отримали:

  • 124 військовослужбовці та силовики, 23 педагоги, 17 медиків та 1 науковець;
  • 81 українець без власного житла, 9 ВПО та 9 ветеранів.

Найбільше іпотечних кредитів взяли мешканці Київської області. На другому місті опинився власне Київ, а на третьому – Рівненська область.

Загалом, за період дії програми кредити на понад 15 мільярдів гривень отримали 9 757 родин.

Також Міністерство економіки нагадало, що скористатись програмою доступного кредитування можуть як представники окремих професій, так і громадяни, які не мають у власності житла або хочуть покращити його умови.

Для військовослужбовців ЗСУ за контрактом, вчителів, медиків і науковців пільгова ставка складає 3% річних. Для інших категорій – учасників бойових дій, ветеранів, ВПО тощо – ставка іпотеки становить 7%.

Раніше Хмарочос розповідав про розширення програми пільгових іпотечних кредитів «єОселя», за якою з’явилася можливість купувати не лише квартири, а й приватні будинки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button