Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 140 днів. За цей час ми опублікували 25121 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/khnpp

Український Енергоатом і корейська Hyundai Engineering and Construction домовились про співпрацю у проєктуванні, будівництві та введенні в експлуатацію нових енергоблоків атомних електростанцій в Україні, повідомляє Міністерство енергетики.

Будуватимуть нові енергоблоки на Хмельницькій АЕС, зокрема за сучасною американською технологією АР1000. Нові енергоблоки дозволять замістити потужності окупованої росіянами Запорізької атомної електростанції.

Читайте також: Модерністські багатоповерхівки Сеула: як вони з’явилися і чому їх будують Samsung, Hyundai та LG

У міністерстві також зауважили, що уряд Південної Кореї працює над допомогою українському енергосектору, зокрема Харкову. Наприкінці минулого року українській стороні було передано 60 дизель-генераторів, цього року планується ще 200. Також Корея збільшуватиме підтримку української енергетики через міжнародні організації.

У Південній Кореї ядерна енергетика є головним джерелом живлення й забезпечує 29% електроенергії країни. Загальна потужність електроенергії атомних електростанцій Південної Кореї становить 20,5 ГВТ від 23 реакторів. Корея експортує ядерні реактори в інші країни.

Нагадаємо, що Hyundai Engineering разом із компанією Дмитра Фірташа будуватимуть у Рівному хімічний парк — комплекс заводів із виробництва добрив.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button