Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Подільська окружна прокуратура Києва повідомила про підозру керівнику генпідрядника, який будує Подільський міст.

«Дирекція з будівництва шляхово-транспортних споруд Києва» та генпідрядник уклали договір у квітні 2017 року. А у червні 2023-го прийняли виконання робіт — експлуатацію техніки: дизельні компресори, крани, борові насоси, бурова установка для влаштування паль.

Будівельно-технічна експертиза встановила, що витрати на оренду техніки було завищено на понад 24 мільйонів гривень.

Тож керівнику генпідрядної організації повідомили про підозру у заволодінні бюджетними коштами за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу.

Раніше прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо виконувач обов’язків директора «Дирекції з будівництва шляхово-транспортних споруд Києва» — за обвинуваченням у службовій недбалості.

Споруджувати Подільський міст почали у 1993 році. Будівництво неодноразово зупинялося і продовжувалося. У 2017 році проєкт мосту став об’єктом дослідження німецьких фахівців як приклад невдалого будівництва. Кличко обіцяв добудувати його ще під час передвиборчої кампанії-2014, й потім регулярно анонсував відкриття руху «до кінця року».

У грудні 2023-го нарешті відкрили проїзд мостом — для одного автобусу.

Сполучення Подолу з Русанівкою — це лише перший етап будівництва. За задумом, мостом пролягатиме лінія метро на Троєщину.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button