Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/FrankfurtAirport

На світанку 25 липня аеропорт Франкфурта-на-Майні, найзавантаженіший у Німеччині, зупинився через кліматичних активістів, які приклеїли себе до асфальту поряд зі злітно-посадковими смугами, повідомляє The Guardian.

Шість активістів групи Letzte Generation («Останнє покоління») розрізали сітку паркану, потрапили на територію летовища. Вони вимагають припинити видобуток і спалювання нафти, газу і вугілля до 2030 року, а також закликають обмежити авіаційну індустрію — передусім заборонити приватні літаки та внутрішні рейси.

Фото: facebook.com/letztegeneration

Рейси аеропорту Франкфурта було призупинено приблизно на три години, станом на влсьму ранку робота летовища відновилася.

Напередодні таку ж акцію активісти провели в аеропорту Кельн/Бонн. Довелося скасувати 31 рейс. Хвиля протестів проти викопного палива відбулася і в інших аеропортах — Осло, Барселони, Відня.

Фото: facebook.com/letztegeneration

«Аеропорти — це місця, в яких стає очевидно, що те, що вважалося нормальним раніше, ми вже не можемо собі дозволити», — зявляють у Letzte Generation.

Акції проти видобутку нафти влаштовує також кліматична група Just Stop Oil. У червні активісти пофарбували Стоунхендж.

Нагадаємо, неділя 21 липня виявилася найспекотнішим днем у світі за всю історію спостережень. Розрахунки показують, що для досягнення нульового рівня викидів у 2050 році постачання вугілля має скоротитися на 99%, нафти — на 70%, а газу — на 84%.

Коментарі:

    Artem8 :

    Ну, такі протести дійсно мають право на життя

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button