Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Ділянка з обмеженням швидкості руху авто у Вельсі. Фото: Ben Birchall / PA Images via Getty Images

Нова міністерка транспорту Великої Британії Луїза Хей заявила, що підтримуватиме обмеження швидкості руху в містах до 32 км/год, а також запровадження районів з низьким трафіком і облаштування велосмуг. Колишній уряд назвав таку політику «війною з автомобілістами», як пише Bloomberg.

Також міністерка підтримує мету, якої колишній уряд Бориса Джонсона прагнув досягти до 2030 року – щоб половина усіх подорожей англійськими містами здійснювалася пішки або на велосипедах.

На думку урядовиці, питання обмеження швидкості руху має повністю вирішуватися саме органами місцевого самоврядування. Але в разі ухвалення такого рішення, реалізувати його місцевій владі допоможе державний орган Active Travel England, що займається розвитком велосипедного та пішохідного руху.

Адже повільніша швидкість автомобілів на дорогах зменшує кількість ДТП і підвищує рівень виживання під час аварій. Також це покращує безпеку пішоходів і велосипедистів. Раніше «Хмарочос» детальніше розповідав про переваги обмеження швидкості руху на дорогах.  

Нова національна транспортна стратегія Британії передбачає довгострокове фінансування велосипедного руху на місцевому та національному рівнях. Луїза Хей також пообіцяла розробити нову стратегію безпеки дорожнього руху.

Як зазначає The Guardian, величезні інвестиції уряду у велосипедний рух та піші прогулянки спрямовані на покращення стану здоров’я населення. Адже, за словами Хей, яка є членом державної комісії з питань охорони здоров’я, національна мережа безпечних велосипедних маршрутів і збільшення фізичної активності у житті людей може скоротити відвідування лікарів на сотні тисяч або навіть мільйони візитів на рік.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button