Рекреаційна зона для ВПО у Львові отримала європейську премію з ландшафтного дизайну
Простір біля центру UNBROKEN Mothers створили для допомоги ВПО у психологічній реабілітації та адаптації до місцевої громади.
Простір біля центру UNBROKEN Mothers створили для допомоги ВПО у психологічній реабілітації та адаптації до місцевої громади.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Рекреаційна зона «Над джерелом» біля центру «Незламні матусі» (UNBROKEN Mothers) у Львові отримала премію European Garden Awards. Проєкт посів перше місце у категорії «Спеціальна відзнака Фундації «Замок Дік».
Львів першим з українських міст отримав премію European Garden Awards, яка відзначає видатні досягнення у сфері ландшафтного дизайну та управління історичними парками.
«Над джерелом» створили на місці занедбаного кар’єру як проєкт відновлення занедбаної природної території для допомоги внутрішньо переміщеним особам у психологічній реабілітації та адаптації до місцевої громади. Відкриття модернізованої рекреаційної зони відбулося у 2022 році.
Навесні цей проєкт потрапив до фіналу конкурсу New European Bauhaus Prizes 2024. Щороку його організовує Єврокомісія для пошуку інноваційних ідей у сфері архітектури, дизайну та урбаністики. Метою змагань є виявлення ініціатив, які будуть корисними у розвитку місцевих громад і загалом суспільства.
На запитання щодо елементів рекреаційної зони «Над джерелом», які можуть бути корисними під час створення інших подібних проєктів, організатори конкурсу отримали таке роз’яснення:
«У місті практика використання мульчі та щебню для облаштування громадських місць не була поширена. Найчастіше перевагу надавали твердим покриттям, таким як бруківка, асфальт, гума тощо. Після успішної реалізації цього проєкту, під час планування нових територій часто використовується природний підхід до озеленення».
Цьогоріч Україна вперше взяла участь у New European Bauhaus Prizes. З понад 500 учасників до фіналу потрапило чотири проєкти з України. А проєкт аналітичного центру Cedos – Community reBuilding, що передбачає відкриття десяти унікальних центрів спільнототворення в десяти громадах, переміг у номінації «Висхідні зірки».
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті