Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 131 днів. За цей час ми опублікували 25061 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: kharkivoda.gov.ua

На Харківщині триває будівництво шести підземних шкіл, а також розробляють проєкти ще 16, повідомляє обласна адміністрація.

Зокрема, школу в Харківському районі на 300 учнів планують завершити до листопада. Там зможуть також переховуватися під час повітряних тривог місцеві жителі.

«Дана підземна школа має стати однією із найбільш захищених у Харківській області, адже цей об’єкт важкий з точки зору інженерії, будівництва. Багато замовлених деталей, нюансів, інклюзії, ліфти, енергетика, електрика, автономність, яка не на поверхні, а саме у сховищі», — зазначив голова ОВА Олег Синєгубов. 

Підземну школу на більш як тисячу дітей будують у Близнюківській громаді. Ще один об’єкт — у Лозівській громаді, де риють котлован, але підрядники не вкладаються в терміни. «Або підрядники будуть нарощувати темпи, або будемо ініціювати розірвання договорів», — заявив Синєгубов.

Першу підземну школу в Харківській області відкрили у Люботині влітку.

У самому Харкові першу підземну школу завершили будувати в в Індустріальному районі у квітні цього року. Вона розрахована на навчання 900 учнів у дві зміни. Ще три підземні школи місто планує запустити до другої навчальної чверті.


Харків також презентував проєкт підземного містечка, яке включатиме житло, школу, лікарню і торговельний центр.

Підземні школи також планують споруджувати у Миколаївській, Одеській, Запорізькій, Сумській та Чернігівській областях.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button