На Вокзальній площі почали змінювати схему руху. Це добре чи погано?
Тепер різні види транспорту рухаються окремими смугами за спеціальною схемою.
Тепер різні види транспорту рухаються окремими смугами за спеціальною схемою.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
КП «Центр організації дорожнього руху» повідомляє, що на Вокзальній площі розпочали впроваджувати нову схему впорядковування транспортних потоків.
Зміни планують наступні:
Нововведення вже створило дискусію в соцмережах серед містян, які поки не розуміють чи покращить ця схема ситуацію, чи призведе до нових ускладнень.
«Хмарочо» навесні 2024 року писав, що стан Вокзальної площі вимагає комплексної реконструкції, але тимчасова зміна схеми руху транспорту є непоганим рішення для перевірки гіпотез та експериментів. Зараз через брак паркомісць водії часто паркуються у заборонених місцях, створюючи незручності для пішоходів та громадського транспорту. Крім того, біля головного вокзалу немає зон відпочинку для пасажирів, які чекають на потяг.
Під час війни було вирішено не робити капітальних ремонтів, а обмежитися реорганізацією руху. Для цього КП «Центр організації дорожнього руху» замовило транспортну модель у компанії «Беспалов ЛАБ», яка створила план на основі поточної схеми руху. Після цього різні компанії запропонували свої концепції, які оцінили за такими критеріями: пропускна здатність, усунення затримок і запобігання хаотичному паркуванню.
У майбутньому цю модель можна буде коригувати, наприклад, якщо з’являться плани створити сквер на площі. Також ЦОДР планує придбати програмне забезпечення для самостійної розробки таких моделей. Проєкт реалізувався швидко і з мінімальними витратами.
Яких ще змін вдалося досягти ?
Зрозуміло, що містяни потребують часу, щоб адаптуватися до змін. Для того, щоб перехід був спокійнішим, представники ГО «Пасажири Києва» розробили мапу паркувань коло вокзалу.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті