Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Візуалізація

Біля будинків 17, 19, 21 на вулиці Боричів Тік в Подільському районі облаштують сквер Голди Меїр. Київзеленбуд надав «Хмарочосу» візуалізації майбутнього простору.

Ділянка довгий час перебувала в оренді посольства Росії, яке планувало там будівництво. У 2014 році договір оренди розірвали й повернули землю в комунальну власність. Торік Київрада надала їй статус скверу й назвала на честь Ґолди Меїр — до 125-річчя діячки, однієї з засновниць Ізраїльської держави.

Оплатити облаштування скверу взялася Федерація єврейських громад України. Як повідомляється на сторінці благодійного фонду «Якщо не зараз, то коли», для проєкту було об’єднано зусилля кількох архітектурних бюро — двох українських, німецького та іспанського, які розробили декілька концепцій. Днями на засіданні Департаменту культурної спадщини презентували обрану.

Візуалізація

Головним елементом є стіна, яка одночасно виконує декоративну функцію та підсилює схил. Як зазначають автори, стіна також символізує життя Ґолди Меїр як діячки, що підтримувала країну. На поверхні єрусалимського вапняку планують вигравіювати її цитати.

Уздовж стіни буде розташовано двосторонню лаву — з одного боку можна буде бачити цитати Меїр, інший бік розвернуто до площі. Площу вимостять гранітною плиткою. У мощенні використають різні варіанти обробки каменю: колотий, полірований тощо. Сквер задумано як безбар’єрний простір.


По центру площі буде розміщено липу. Позаду ділянки також висадять дерева.

Візуалізація

Освітлення буде м’яким і однорідним. Джерела світла розмістять уздовж стіни (де воно проявлятиме фактуру поверхні), у нішах у стіні, під лавкою та під центральним деревом. Також підсвітять дерева позаду скверу.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button