Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: КМДА

87% переселенців, що живуть у Києві, планують тут залишатися, свідчать результати опитування, проведеного фондом «Рокада» у співпраці з Департаментом соціальної та ветеранської політики КМДА.

Майже 3% опитаних розглядають можливість повернення додому після завершення бойових дій.

Найбільше переміщених осіб прибули до Києва з Донецької області — 52%.

34% із опитаних київських переселенців змушені економити на їжі, а 33% мають кошти лише на базові потреби. Фінансової підтримки потребують 84%, гуманітарної допомоги — 70%. Лише 64% мають роботу, і кожен десятий зіткнувся з відмовою через статус ВПО.

82% винаймають житло, і це є основною статтею витрат.

Опитування, проведене торік групою «Рейтинг», свідчило, що дві третини внутрішніх переселенців у Києві орендують квартиру. Міжнародна організація з міграції виявила, що 60% орендарів-переселенців витрачають на оренду понад половину свого доходу. А опитування Depaul Україна показало, що 22% українців, які отримують послуги для бездомних, є переселенцями.


«Великою потребою, яка без законодавчих змін не може бути закрита Києвом самостійно, є житло, адже загальна черга в столиці сягнула 70 тисяч родин», — зазначає заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Дітям зі статусом ВПО надається першочергове право на зарахування до садочків та шкіл. Зараз їх у Києві навчається майже 28 тисяч.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button