Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24966 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Окупований Донецк у 2019 році. Фото: Valentyn Chernetskyi / Unsplash

Через труднощі з житлом дедалі більше українців повертаються у міста й села, окуповані російською армією, повідомив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко на засіданні Секції Асоціації міст України.

«Зараз ми фіксуємо значний відтік українців на тимчасово окуповані території. Переважно це відбувається через російську пропаганду та відсутність власного житла. Люди не мають, де жити, та не можуть відновити ті умови, що були у них до початку повномасштабного вторгнення, через це вони змушені повертатися в окупацію», — заявив він.

Бойченко, який очолює Секцію Асоціації міст із розвитку деокупованих та тимчасово окупованих громад, вважає, що аби не допустити повернення українців в окупацію, держава й місцеві влади мають створити якісне та доступне соціальне житло.


Опитування переселенців, що живуть у Києві, показало, що третина змушені економити на їжі, 82% винаймають житло.

Опитування, проведене торік групою «Рейтинг», свідчило, що дві третини внутрішніх переселенців у Києві орендують квартиру. Міжнародна організація з міграції виявила, що 60% орендарів-переселенців витрачають на оренду понад половину свого доходу. А опитування Depaul Україна показало, що 22% українців, які отримують послуги для бездомних, є переселенцями.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button