Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/MeanwhileUA

Попри всі петиції киян міська адміністрація відмовляється відкривати наземні станції метро під час повітряної тривоги, пояснюючи тим, що на поїзд можуть упасти уламки збитих ракет і дронів.

«Уламки можуть, на жаль, падати. Вони не розчиняються в повітрі. Це несе потенційну небезпеку, тому ми змушені перекривати ті ділянки метро, які виходять на поверхню. Відповідно, люди мають бути в безпеці. Тому рух метро і весь комунальний транспорт зупиняються, — заявив Громадському радіо речник КМВА Михайло Шаманов. — Я, з одного боку, розумію людей, що незручно. Ми всі вже третій рік живемо поза зоною комфорту».

Аргументація міської влади хибна, вважає ГО «Пасажири Києва», з низки причин:

  1. закривають рух не тільки під час роботи ППО, а й під час потенційної загрози, наприклад, коли злітає бомбардувальник;
  2. небезпека однакова для всіх, але автомобілі їздять через мости, працюють приміські та міжміські автобуси, залізниця, заклади торгівлі та розваг;
  3. у дорожніх аваріях в Києві травмується і гине більше людей, ніж від повітряних атак, але КМВА та інші органи влади не обмежують рух автівок і не зменшують швидкість руху;
  4. закриття транспорту призводить до скупчення тисяч людей біля станцій метро, що має значно більшу небезпеку великих жертв у разі падіння уламків.
  5. кількість, якість і доступність укриттів під великим питанням. Водночас транспорт висаджує людей будь-де, а не біля укриттів. Люди лишаються в небезпеці на відкритій місцевості очікувати відбою;
  6. після тривог транспорт ще довго не працює нормально, а ввечері не відновлює рух взагалі, лишаючи людей на вулиці напризволяще.


Також «Пасажири Києва» звертають увагу на те, що для чиновників КМВА і КМДА рівня заступника директора департаменту і вище передбачені службовий автомобіль і водій, який довезе з комфортом навіть у тривогу.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button