В Києві пропонують облаштувати додаткові 95 наземних пішохідних переходів
Облаштування наземних переходів — це вже не просто ініціатива активістів, а частина політики Київради щодо впровадження інклюзивності та безбар’єрності.
Облаштування наземних переходів — це вже не просто ініціатива активістів, а частина політики Київради щодо впровадження інклюзивності та безбар’єрності.
Громадські організації U-Cycle, Доступно.UA, Радою з урбаністики Києва та Urban Crew сформували перелік із 95 додаткових наземних пішохідних переходів міста і нанесли їх на карту.
Робота над облаштуванням наземних переходів триває з початку 2022 року. Тоді активісти, представники влади та Патрульна поліція дослідили понад 100 локацій і визначили 49 пріоритетних переходів. На сьогодні вже облаштовано шість із них, ще два планують завершити до кінця 2024 року, а чотири — у 2025 році.
Особливої уваги заслуговують питання переходів, які досі не погоджує поліція, наприклад, на перетині вулиць Велика Васильківська та Рогнідинська, а також біля станції метро «Університет».
А також того, чому такі повільні темпи реалізації проєкті. Одна з причин, що у тепер у міському бюджеті потрібно чітко вказувати адреси, де проводитиметься реконструкція чи нове будівництво і це уповільнює процес.
Нагадуємо, що в Києві завершилась історія з незаконним переходом перед рестораном La Maison. Там облаштували острівець безпеки.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 11 років та 0 днів. За цей час ми опублікували 26728 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті