В Києві пропонують облаштувати додаткові 95 наземних пішохідних переходів
Облаштування наземних переходів — це вже не просто ініціатива активістів, а частина політики Київради щодо впровадження інклюзивності та безбар’єрності.
Облаштування наземних переходів — це вже не просто ініціатива активістів, а частина політики Київради щодо впровадження інклюзивності та безбар’єрності.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 117 днів. За цей час ми опублікували 24943 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Громадські організації U-Cycle, Доступно.UA, Радою з урбаністики Києва та Urban Crew сформували перелік із 95 додаткових наземних пішохідних переходів міста і нанесли їх на карту.
Робота над облаштуванням наземних переходів триває з початку 2022 року. Тоді активісти, представники влади та Патрульна поліція дослідили понад 100 локацій і визначили 49 пріоритетних переходів. На сьогодні вже облаштовано шість із них, ще два планують завершити до кінця 2024 року, а чотири — у 2025 році.
Особливої уваги заслуговують питання переходів, які досі не погоджує поліція, наприклад, на перетині вулиць Велика Васильківська та Рогнідинська, а також біля станції метро «Університет».
А також того, чому такі повільні темпи реалізації проєкті. Одна з причин, що у тепер у міському бюджеті потрібно чітко вказувати адреси, де проводитиметься реконструкція чи нове будівництво і це уповільнює процес.
Нагадуємо, що в Києві завершилась історія з незаконним переходом перед рестораном La Maison. Там облаштували острівець безпеки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті