Як працюють провідні торговельні мережі у прифронтових містах?
Окрім загрози обстрілів у прифронтових регіонах відчувається нестача спеціалістів, а тривоги займають від 30-50% робочого часу, що знижує продуктивність.
Окрім загрози обстрілів у прифронтових регіонах відчувається нестача спеціалістів, а тривоги займають від 30-50% робочого часу, що знижує продуктивність.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Представники торговельних мереж і ТРЦ розповіли Асоціації ритейлерів України, як вони адаптувались до роботи у значній близькості до лінії фронту.
Так попри підвищений рівень небезпеки, ТРЦ і заклади продовжуються працювати, а ритейлери відкривають нові точки:
«Нова пошта» працює у всіх прифронтових областях. У разі відсутності стаціонарного приміщення використовують мобільні відділення. Це важливо для волонтерських і благодійних фондів, які доставляють гуманітарну допомогу, для бізнесів, що замовляють сировину й відправляють продукцію по всій Україні, а також для звичайних людей.
Ритейлери відмічають, що загалом у прифронтових зонах змінилися споживчі звички. Люди більше купують базові речі, уникаючи дорогих покупок. Виняток становлять військові, які дбають про комфорт своїх родин, та переміщені особи, що облаштовують нове житло й обирають переважно товари для кухні та побуту. Також споживачі частіше складають списки покупок, уникають зайвих витрат і шукають акційні товари.
Споживачі дедалі більше звертають увагу на якість і походження товарів, віддаючи перевагу українським виробникам. Серед найпопулярніших покупок у магазинах — павербанки, зарядні станції, мобільні телефони, їжа швидкого приготування, консерви, батончики та зоотовари.
Та одночасно у торгівельних центрах підвищується попит на дитячі та сімейні заходи, які допомагають зменшити стрес.
Аптеки в прифронтових зонах стали не лише місцем для купівлі ліків, але й місцем спілкування, де люди дізнаються останні новини, літні люди активно користуються програмою «Доступні ліки».
Нагадуємо, що «Нова пошта» приймає старі автомобільні шини та відвозить їх на передову
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті