Прокуратура вимагає визнати недійсним договір на Подільський міст: кошторис зріс удвічі
У квітні 2017 року міст оцінювався у понад 4,3 мільярда гривень. Наразі за договором сплачено понад 8,7 мільярда.
У квітні 2017 року міст оцінювався у понад 4,3 мільярда гривень. Наразі за договором сплачено понад 8,7 мільярда.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Київська прокуратура судиться за визнання недійсним договору генпідряду на будівництво Подільського мосту через те, що його ціна за шість років зросла вдвічі — до 8,7 мільярда гривень — і продовжує зростати.
У квітні 2017 року міст оцінювався у понад 4,3 мільярда гривень. Протягом шести років Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд укладала з підрядником додаткові угоди. Збільшувався строк виконання та вартість. Наразі за договором сплачено понад 8,7 мільярда.
Загальний кошторис будівництва мосту з 2004 року до 2027-го, коли його планують завершити, сягає майже 20 мільярдів гривень, як порахував киянин Сергій Пасюта.
При цьому переможець тендеру узгоджував свої дії з іншим учасником, як встановив Антимонопольний комітет: учасники користувались однією IP-адресою та одним пристроєм, комунікували між собою, залучали одну й ту саму уповноважену особу.
Господарський суд Києва відкрив провадження у справі за позовом прокуратури, яка вимагає визнати недійсним договору генпідряду між Дирекцією будівництва шляхово-транспортних споруд та приватним товариством, що будує міст з 2017 року.
Будівництво Подільського мосту було затверджене КМДА ще в 1993 році. Процес неодноразово зупинявся і продовжувався. У 2017 році проєкт став об’єктом дослідження німецьких фахівців як приклад невдалого будівництва.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті