Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 163 днів. За цей час ми опублікували 25291 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Nick Fewings / Unsplash

Рівень бездомності в США сягнув найвищого рівня за 20 років, впродовж яких федеральний уряд фіксує цю динаміку, повідомляє Bloomberg CityLab.

Причинами зростання кількості бездомних є все вища орендна плата та брак доступного житла. За останні чотири роки вартість оренди у США росла у 1,5 раза швидше, ніж зарплати.

Однак додатковим чинником стає й зростання кількості мігрантів, що звертаються за притулком на мексиканському кордоні.

Станом на січень 2024-го, нарахували майже 772 тисячі бездомних людей. Це на 18% більше, ніж роком до того. 80 тисяч – родини з дітьми, і частка цієї категорії зростає. Цей показник на 39% більший, ніж у попередній рік.

Сплеск бездомності пов’язують із січневим напливом мігрантів, які переповнили притулки у Нью-Йорку, Денвері та Чикаго. Кризу довелося послабити з червня, коли адміністрація президента Джо Байдена обмежила кількість прохань про надання притулку.


У національній статистиці не відображається міграційний статус бездомних, але 13 громад, які відчули наслідки міграційної кризи, повідомили про 64-відсоткове зростання бездомності й, зокрема, значно зросла кількість бездомних родин із дітьми у цих громадах.

У деяких містах, таких як Денвер, існують дві окремі системи притулків для бездомних загалом і для бездомних мігрантів. Те, що мігранти рахувалися окремо, призвело до того, що у статистиці відобразилося зниження бездомності у Денвері на 11% загалом, а бездомних родин стало на 83% менше.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button