Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 179 днів. За цей час ми опублікували 25413 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Відносно новим видом спорту є кіберспорт, який давно вдалося прирівняти до легкої атлетики, тенісу та навіть футболу. Перший турнір з комп’ютерних ігор пройшов у 1972 році, у 90-х роках подібні турніри в США стали масовими, а на початку 2000-х років турніри стали організовуватись по всьому світу. В Україні кіберспорт офіційно визнано одним із видів спорту у 2017 році.

Складність розвитку кіберспорту зокрема самих спортсменів у тому, що вони не отримують підтримки близьких людей. Дехто навіть знає, що в GGBET казино можна робити ставки на кіберспортивні змагання, вивчати аналітику, статистику та величезну кількість іншої інформації. Кіберспорт та аматорський геймінг мають суттєві відмінності, тому потрібно з ранніх часів побачити у людині майбутнього спортсмена.

Перспективи професії

Заробітна плата більшості кіберспортсменів у Східній Європі коливається від 1000 до 5000 доларів. Топові світові зірки можуть розраховувати на 20 000 доларів. Виплати призових грошей не враховуються. У 2017 році на турнірі Dota 2 призовий фонд становив 24 млн доларів.

У США існує стипендія для кіберспортивних дисциплін, а загалом підтримку кіберспорту надають 64 навчальні заклади. Завдяки досягненням у кіберспорті дитина може легко вступити до престижного навчального закладу і не платити за навчання.

Як підтримати майбутнього кіберспортсмена?

Батьки повинні постаратися розглянути у своїй дитині того, хто хоче займатися особливою справою, яка може принести в майбутньому непогані гроші. Загальні рекомендації батькам виглядають так:

  • ніколи не потрібно відгукуватися про заняття дитини зневажливо;
  • важливо постійно цікавитися успіхами та надавати підтримку;
  • дивитися стрими та прямі трансляції з кіберспорту та вникати у ситуацію;
  • підтримувати під час турнірів, але не створювати надмірну опіку.

З віку 8-10 років можна побачити захоплення дитини. Можна спробувати віддати його до однієї з кіберспортивних організацій України, де йому нададуть підтримку.

Здоров’я кіберспортсменів

Надмірне захоплення комп’ютером є загалом світовою проблемою, причому це стосується не лише кіберспортсменів. Іноді їм доводиться сидіти по 8-10 годин на день під час тренувань, а також вивчати різні тактичні кроки та хитрощі. Діти навіть лежачи на дивані можуть підірвати здоров’я, якщо користуватимуться планшетами чи смартфонами.

Для професійних спортсменів важлива фізична форма та витривалість, тому необхідно обов’язково займатися спортом, гуляти на свіжому повітрі та правильно харчуватися, щоб не відчувати тяжкість. Кожні 30-40 хвилин потрібно вставати з-за столу і робити перерви.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button