Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 240 днів. За цей час ми опублікували 25888 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
фото: tvoemisto

Виконком Львівської міської ради вирішив створити спеціалізований ярмарок для старовинних книг на площі Музейній біля пам’ятника Іванові Федорову, де зараз стихійний книжковий ринок.

Там буде заборонено продаж книг російською мовою, книг російських авторів, а також радянської символіки, зокрема значків, емблем і вимпелів.

Дозволять продавати тільки друковану продукцію та платівки. Також планують проводити культурно-просвітницькі заходи, такі як виставки, лекції та читання, щоб підтримувати українську культуру.

Для контролю на ярмарку встановлять відеокамери, а також нададуть номери телефонів для повідомлень про порушення. Галицька райадміністрація разом із Муніципальною вартою проводитиме перевірки, особливо на початку, щоб усі дотримувалися правил.

Департамент архітектури та просторового розвитку Львова має розробити проєкт громадського простору та торгових рядів на цьому місці. Очікується, що букіністичний ярмарок стане не тільки місцем для торгівлі книгами, але й центром просвітництва, спілкування та популяризації української літератури.

Зазначимо, що цей стихійний ринок заснвано ще в 1990-х роках, коли через економічну ситуацію люди почали продавати те, що було вдома, зокрема книги. Спочатку збиралися на Вернісажі або біля скверу Федорова, а згодом на Підвальній сформувався «блошиний» ринок.

Нагадуємо, що львів’ян штрафують за заміну дерев’яних вікон на пластикові.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button