Львів’яни обурені: на місці відомої книгарні в центрі відтепер «продають китайські труси»
Містяни кажуть, що «Львів змінюється не на краще».
Містяни кажуть, що «Львів змінюється не на краще».
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 289 днів. За цей час ми опублікували 26247 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
В центрі Львова на проспекті Шевченка, 8, де раніше працювала культова українська книгарня, а після 2020 року — книгарня «Є», відкрився магазин з азійськими товарами. Це викликало обурення серед місцевих жителів і спричинило гострі дискусії в коментарях.
Колишній нардеп Юрій Михальчишин звернув увагу на те, що на місці, де колись була легендарна львівська книгарня та меморіальна дошка Олени Теліги, тепер «продають китайські труси й зробили оформлення в стилі Лас-Вегас». Читачі також приєдналися до дискусії в коментарях, зазначивши, що «Львів змінюється не на краще».
Магазин прикрасив фасад будинку повітряними кульками, встановив неонову рекламу та маркізу над входом. У мерії здивовані цією ситуацією, оскільки приміщення було передано у приватну власність майже 24 роки тому саме для відкриття книгарні. Також зазначили, що власник магазину не погодив зовнішню рекламу з міськрадою.
Перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко пообіцяв зустрітися з керівництвом магазину, щоб зрозуміти, чому змінилося призначення приміщення. Він також очікує, що районна адміністрація мала б скласти протокол за непогоджену рекламу і зміни фасаду, які зробив власник магазину.
Зовсім поруч з азійським магазином все ще працює книгарня Наукового товариства імені Тараса Шевченка. Приміщення цієї книгарні передали в приватну власність на кілька років раніше, ніж приміщення колишньої української книгарні.
Зазначимо, що згідно з даними OLX вартість оренди комерційної нерухомості у Львові на даній локації оцінюється у три тисячі доларів щомісяця, що могло вплинути ситуацію.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті