В Макарові почали будувати безбар’єрний амфітеатр вздовж річки — візуалізація
Він складатиметься з двох модулів, що дозволяє легко розширювати простір в майбутньому.
Він складатиметься з двох модулів, що дозволяє легко розширювати простір в майбутньому.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 265 днів. За цей час ми опублікували 26072 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
RDS – група дорожньо-будівельних компаній повідомила, що у Макарові, поселенні на Київщині, почали будувати пірс у вигляді амфітеатру.
Його зведуть на березі річки Здвиж в Панському парку. Середовище облаштують безбар’єрним.
Група компаній RDS є інвестором проєкту «Наше місце», а розробкою амфітеатру та концепції всієї паркової набережної займається архітектурна студія Space Odissey. Завершити всі роботи планують до кінця літа.
Нагадуємо, що влітку 2023 року група дорожньо-будівельних компаній RDS розпочала соціальний проєкт «Наше місце». Його мета — відновити занедбані або пошкоджені громадські простори в малих містах, які постраждали від російсько-українського конфлікту.
Щодо самого пірсу, то основним елементом дизайну є коло. Обʼєкт складається з двох модулів, що дозволяє легко розширювати його в майбутньому.
Ключова ідея — розмістити об’єкт над природним ландшафтом, щоб рослини могли вільно зростати, а тварини – пересуватись. Це дає змогу не втручатись у біологічний шар і створювати платформу з видом на річку для спостереження та відпочинку.
Взагалі проєкт передбачає не тільки створення пірсу-амфітеатру, а ще пляжу та простору — ветеранського куреня. Це платформа на палях, яку піднімуть над землею, щоб мінімізувати вплив на природу. Вона має круглу форму, щоб поєднуватися з іншими елементами простору. Всередині буде камін, що обігріватиме приміщення взимку.
Зазначимо, що наразі у Макарові реалізуються численні проєкти з відбудови й так весною 2023 року ГО «Інститут розвитку суспільних інновацій» презентувала концепцію повоєнного відновлення цієї громади.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті