Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 268 днів. За цей час ми опублікували 26101 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: ВДНГ

На території київського Виставкового центру з’явиться Терапевтичний сад, призначений передусім для реабілітації ветеранів і ветеранок, повідомляє урбан-бюро Big City Lab.

«Терапевтичний сад — це публічний простір спрямований на покращення фізичного, психологічного та соціального здоров’я. Він діятиме через візуальний, звуковий, тактильний контакти з природою, а також залучення до спільнодії, творчості та роботи з тілом. Основна ідея такого саду — взаємодія з природою відновлює здоров’я людини», — пояснюють ініціатори.

Урбаністи п’ять місяців досліджували, як правильно створювати подібні простори, вивчаючи зразки терапевтичних садів у світі та спілкуючись із фахівцями з Європи та США. До розроблення проєкту залучили військових, ветеранів і їхні родини.

Концепція майбутнього терапевтичного саду на ВДНГ включає:

  • садову терапію через роботу з землею та рослинами,
  • зону тілесних практик: йога, ерготерапія та адаптивний спортивний майданчик,
  • зону арттерапії, лекцій, майстеркласів та групових практик,
  • індивідуальні зони для відпочинку і розвантаження,
  • зону для дітей, чиї батьки беруть участь у сесіях,
  • весь простір саду є безпечним і безбар’єрним.


Big City Lab проєктує Терапевтичний сад для ВДНГ у партнерстві з архітектурним бюро PUPA. Допомагає реалізувати Міністерство у справах ветеранів.

Big City Lab раніше проєктувала урбан-парк на ВДНГ, який став одним з найвідвідуваніших масових спортивних об’єктів. Також разом із PUPA розробляли проєкт спорткомплексу ЛокоСіті. У доробку урбаністів — посібник із безбарʼєрності у реабілітаційних відділеннях і посібник зі створення привабливих техучилищ.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button