У Бучі облаштують еко-простір для навчання, виготовлений з солом’яних панелей
Еко-простір є частиною масштабнішого проєкту нової Бучанської школи, яку мали б відкрити цього року.
Еко-простір є частиною масштабнішого проєкту нової Бучанської школи, яку мали б відкрити цього року.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 268 днів. За цей час ми опублікували 26101 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Литовський виробник солом’яних панелей Modulina Straw Panels, в межах проєкту відновлення Бучі, будує приміщення площею 100 квадратних метрів.
Там школярі з різних шкіл Бучі вивчатимуть природознавство.
Проєкт називається Bucha Forest Classroom. Еко-простір у вигляді класної кімнати, розрахованої на 30 учнів, побудують із солом’яних панелей, що знижують викиди вуглецю та роблять будівлю енергоефективнішою.
Скляні частини будівлі покриють спеціальною плівкою Birdshades, зазначається, що вона має захистити птахів і природу від шкідливого ультрафіолетового світла.
Виробники панелей стверджують, що їхні солом’яні панелі на 98% складаються з натуральних матеріалів. Вони легко збираються та розбираються, як конструктор. Крім того, панелі мають не тільки теплоізоляційні властивості, а й «заморожують» вуглець.
Варто зазначити, що еко-простір Bucha Forest Classroom є частиною масштабнішого проєкту нової Бучанської школи, розрахованої на понад 800 учнів. Школу хотіли відкрити у 2025 році. Вартість будівництва оцінюють у 18 мільйонів євро. Передбачалося, що ці кошти надасть створений литовцями спеціальний фонд, в який входили BT Invest, BaltCap. Проте проєкт зіштовхнувся з труднощами щодо фінансування.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті