Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 11 років та 332 днів. За цей час ми опублікували 29098 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?

Дніпровський «Міськзеленбуд» відновив полив дерев пам’яті, висаджених на згадку про загиблих від ракетного удару.
Нагадаємо, що йдеться про алею пам’яті на Набережній Перемоги у Дніпрі. Місцеві мешканці висадили її на честь 46 людей, які загинули через влучання російської ракети у будинок №118.

Люди власноруч посадили 55 горобин та 35 кущів форзиції, щоб вшанувати пам’ять жертв трагедії. Але комунальники відмовилися доглядати за алеєю через брак коштів і персоналу, тому місцеві мешканці звернулися по допомогу до активістів.
Після розголосу у спільноті «Свавіллю – НІ», «Міськзеленбуд» знову став поливати дерева.
«Горобини житимуть! Дякуємо всім, хто поширював інформацію», – повідомили активісти.
Також нагадаємо, що подібна ситуація відбувається і в Одесі, де через брак персоналу занепадає цілий парк. Так територію Дюківського парку ще рік тому забрали в недобросовістного орендаря, але ситуацію це мало змінило.





Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті