Повномасштабна війна змінила готельний бізнес Львова: хто тепер формує попит?
Основний попит складають бізнес-мандрівники та внутрішні туристи.
Основний попит складають бізнес-мандрівники та внутрішні туристи.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 11 років та 338 днів. За цей час ми опублікували 29156 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?

Повномасштабна війна докорінно змінила структуру готелів Львова. Зараз попит формують передусім бізнес-мандрівники, міжнародні місії та внутрішні туристи.
Про це під час Міжнародного економічного форуму (IEF2026) заявив керівник продажів та маркетингу готелів Accor у Львові Ростислав Данилейко, пише видання Mind.
«Зараз у місті – мікс гостей. Це український бізнес, який приїжджає на ділові зустрічі, міжнародні місії, громадські організації, дипломатичні делегації та внутрішній туризм. Якщо дивитися в розрізі року, то всі три сегменти займають майже однакову частку», – зазначив Данилейко.
Готельний сектор сьогодні напряму залежить від розвитку інших галузей економіки, зауважує Данилейко. Якщо до 2022 року, значна частина ділової активності була зосереджена у центрі та на сході України, то після початку повномасштабного вторгнення, компанії почали переносити свої офіси, зустрічі та міжнародні заходи на захід країни.

«На розвиток бізнес-сегменту, як би це не звучало, вплинуло саме повномасштабне вторгнення. Компанії та міжнародні організації почали шукати більш безпечний осередок для роботи, і ним стала Західна Україна – Львівщина, Закарпаття, Прикарпаття», – сказав він.
За словами експерта, Львів поступово перетворився на один із головних центрів ділової активності країни.
Як розповів виданню «Дивись» виконувач обов’язків керівника міського управління туризму Андрій Павлів, у 2025 році Львів відвідали близько 1,7 млн туристів.
До 2020 року, коли почалася пандемія коронавірсу, місто щороку приймало 2,5 мільйонів туристів. Якщо до 24 лютого 2022 року понад 50% туристів були іноземцями, то нині 88% туристів становлять саме українці.
© Хмарочос | 2025
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті