Асоціація велосипедистів Києва запустила рекламну кампанію

Дата публікації: 17.7.2014 Розділ: Новини

Активісти розмістили на бордах столиці соціальну рекламу, що звертає увагу водіїв та велосипедистів на безпечну поведінку на дорогах.

Наразі розміщено 20 бордів у Києві. Незабаром планується встановлення сітілайтів.

Для реклами було обрано типові ситуації, які можуть спричинити дорожньо-транспортну пригоду за участі велосипедистів. Водіям нагадують, що під час старту й руху необхідно дивитися в дзеркала, бути обережним, відкриваючи двері та тримати дистанцію, не прижимаючи велосипедистів до краю дороги. Також звертаємо увагу на те, що й на велосипедистах лежить відповідальність, тому не слід нехтувати освітленням велосипеда в темну пору доби.

Соціальна реклама розроблена в рамках кампанії з безпеки руху, яку започаткувала Асоціація у 2014 році. “Нам по дорозі” – загальний слоган, що закликає як водіїв, так і велосипедистів бути уважними на дорогах, адже від їх поведінки залежить здоров’я та життя учасників дорожнього руху.

Цей візуальний проект реалізували Асоціація велосипедистів Києва, громадська ініціатива “ВелоЧернігів“, у співпраці з дизайнером Ігорем Скляревським, за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ). Дизайн реклами зроблено безкоштовно і він доступний для громадських організацій з міст України, які захочуть розмістити соціальну рекламу в себе.

Фото: http://avk.org.ua/

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!