У центрі Києва з’явилися нові велопарковки

Дата публікації: 9.10.2014 Розділ: Новини

Нові велопарковки з’явилися біля закладів мережі пирогової “Николай”, яка отримала звання “bike-friendly”, повідомляє АВК.

100_8014-копия-720x479

Поряд з кожним закладом, яких у Києві три, можна побачити велопарковку і велосипед “Україна”. Адміністрація пирогової зазначає, що це службовий велосипед. Ним користуються працівники, щоб швидко доїхати з однієї пирогової до іншої. Таким чином, “Україну” не можна взяти на прокат, хоча тут задумуються забезпечити такий сервіс своїм гостям. Всі заклади пирогової розташовані у центрі міста ( на вул. Саксаганського, Сагайдачного та Б. Хмельницького), а пересуватися у цьому районі на велосипеді досить зручно.

100_8017-копия-720x479

Асоціація велосипедистів Києва заохочує кафе, ресторани, магазини, аптеки, офісні центри і будь-які заклади щонайменше встановлювати велопарковки, а за можливості – створювати додаткові умови та акції для відвідувачів та працівників.

Якщо заклад чи установа вже має велопарковку варто написати на e-mail: friends@avk.org.ua та працівники асоціації вручать наклейку “bike-friendly”.

Фото: АВК

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!