У Музеї історії Києва проходить виставка «Київ 1914: мир/війна»

Дата публікації: 16.10.2014 Розділ: Новини
1914-1

У столичному музеї історії міста відкрилась мультимедійна виставка про часи Першої Світової війни.

Експозиція, до створення якої долучилися понад 10 столичних музеїв, багато колекціонерів та науковців, переносить відвідувача у передвоєнний Київ, котрий став прифронтовим форпостом, та демонструє життя його мешканців, які вирушали на війну, втрачали рідних, підіймали промисловість, допомагали військовим, збирали для них теплі речі, приймали поранених.

1914-2

У виставкових залах можна зустріти оригінальні артефакти, світлини, документи тих часів. Тут представлений побут киян: одяг, промислові товари, іграшки, листівки, сувеніри, демонструється історія культури та мистецтва тогочасного Києва, представлено комунальне господарство. Разом з цим представлені й артефакти, що пов’язані із воєнними діями, зброя, військова форма тощо. Частина експозиції присвячена лікарям, що рятували життя учасникам бойових дій.

Загалом виставка демонструє понад 400 експонатів. Повноту картини додає мультимедійна складова – сенсорні панелі, моніторі, інтерактивні об’єкти, ігрові елементи.

Інтерактивно-мультимедійна виставка «Київ 1914: мир/війна» триватиме у Музеї історії міста Києва, що на вул. Богдана Хмельницького, 7 до 18 січня 2015 року.

За матеріалами Сайт КМДА

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!