Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У соціальній мережі Фейсбук вже декілька днів точиться дискусія навколо лівреї патрульного автомобіля в Києві.

Нагадаємо, що зараз триває відбір та тренування до нового експериментального підрозділу МВС – патрульної поліції. Її працівники мають замінити у столиці як ДАІ, так і патрульно-постову службу.

Так, нові патрулі формуватимуться за американським зразком, у навчаннях беруть участь експерти з США.

Звісно, що новим патрулям потрібна нова форма та новий вигляд автомобілів. По-перше для відокремлення підрозділу від ідеї “старого” МВС та оновлення довіри до правоохоронних органів, а по-друге – для швидкої впізнаваності на вулицях міста, простір якого дуже перенасичений візуальними символами, іншими автомобілями та яскравими кольорами.

Декілька варіантів нового малюнку на патрульній автівці запропонував у Facebook міністр МВС Арсен Аваков.

[metaslider id=6649]

Один з них базується на британському патерні “Баттенберг”, який пішов від назви англійського торту. Така “шахматка” використовується поліцією у Швеції, Великобританії та Австралії.

Дизайнер Ігор Скляревський, учасник волонтерської групи “Агенти Змін”, розкритикував представлені варіанти та розробив свою ліврею. Крім того, він написав документ, в якому пояснюються недоліки британської шахматки “Баттенберг”, а також переваги розробленого Скляревським дизайну.

11027968_10153979020184368_6343484241040075117_o

Якими будуть нові патрульні автівки наразі невідомо, будемо чекати рішення керівництва МВС.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button