Співробітник метрополітену спотворив авторську схему метро

Дата публікації: 22.10.2015 Розділ: Новини

Вчора користувач Фейсбуку Олексій Гонтарук виклав у мережу фотографію нової карти-схеми метро, зробленої дизайнерами з ініціативи «Агенти змін». Щоправда, нова карта виглядала зовсім не такою, якою дизайнери передали її КП «Київський метрополітен».

12030478_914179615285031_3675559010063208795_o

Ось що пишуть автори схеми: «На зеленій гілці з’явилися нові схеми, але понівечені чиєюсь авторською інтерпретацією: змінені шрифти, розфарбовані написи, тексти, виправлені з правильних на неправильні, змінені кольори та товщина ліній, логотип та ще дрібниці. Всі досягення колгоспного дизайну в повній красі».

Обурення такиміи змінами невипадкове: дизайнери залучали в якості експертів провідних дизайнерів світу та проводили довгі публічні та експертні обговорення. А хтось вирішив, що він має право на свій розсуд переробити результат кропіткої роботи і надрукувати своє творіння за гроші платників податків.

На щастя, керівництво метрополітену відреагувало адекватно на зауваження дизайнерів та вже розпочало службове розслідування. Обіцяють, що винного знайдуть та покарають, а схеми невідомого автора демонтують сьогодні вночі.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!