Двоє українців навчать, як побудувати власний будинок за $5000

Дата публікації: 23.11.2015 Розділ: Новини

Два колишніх мешканця Горлівки (зараз місто знаходиться на окупованих територіях), Андрій та Михайло, запустили сайт, на якому будуть ділитися зі своїми читачами, як побудувати «купольний» будинок за $5000 або менше. Проект називається «Де хата?»

Screen-Shot-2015-11-23-at-9.42

Андрій за професією веб-програміст, а Михайло має гуманітарну освіту та цікавиться технологіями «розумного будинку» й енергозберігаючих технологій. Своїм завданням-мінімумом автори сайту вважають будівництво 2 купольних будинків з різними типами фундаментів, опаленням, з різною площею (на 3 і на 5 осіб) і задокументувати весь процес на відео. Також будівельники планують приготувати докладну інструкцію з будівництва (з проектом та кошторисом), щоб користуючись нею можна було б побудувати повноцінне еко-житло за мінімальну ціну.

Вже зараз на сайті працює декілька інструментів для майбутнього будівництва, наприклад – калькулятор купола.

Screen-Shot-2015-11-23-at-9.39

Але найбільше проект цікавий тим, що пропонує створити мережу будівництв таких дешевих житлових споруд по всій Україні, де можна буде обмінюватись технологіями, інструментами та рішеннями. Автори пропонують створити спільний фонд, з якого купуватимуться інструменти та матеріали для всіх, хто також захоче збудувати собі недорогий купольний будинок. Наприклад, нащо один раз купувати пилку за $ 600 , щоб один раз розпиляти три кубічних метри деревини, якщо можна потім доплатити 300 гривень Новій Пошті за пересилання і надіслати цю пилку в інший регіон України. Адже там ця пилка теж знадобиться, так як всі будуватимуть за однією технологію.

Автори проекту вже збирають пожертви на реалізацію власних ідей. В подальшому вони планують запустити виробництво деталей для таких будинків, щоб перетворити створення купольних споруд на «конструктор».

Також можна підписатись на їх сторінку у Facebook.

 

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!