USAID розробило рекомендації з паркування для Києва

Дата публікації: 29.1.2016 Розділ: Новини

Агентство США з міжнародного розвитку на замовлення КМДА розробило рекомендації щодо покращення ситуації з паркуванням у Києві, повідомляє ITDP.

Public-Space-in-Kiev_-Cover-1024x530

Колектив консультантів (USAID, ITDP, ARECO і GIDE) проаналізували поточний стан паркувального середовища в Києві підготували документ, який містить рекомендації на різні строки щодо поліпшення платіжної інфраструктури, господарської діяльності і відповідного законодавства.

Основні тези доповіді такі. По-перше, проблема з паркуванням у Києві повинна вирішуватися через покращення розташування паркінгів і збільшення об’єму інформації щодо них – додати вказівники, карти, листівки, створити сайти. По-друге, потрібно уточнити правила платних паркувань та повідомити про них громадськості.

Роз’яснення правил щодо плати за паркування, стягнення штрафів за порушення, а також про інші реформи, сприятиме створенню більш ефективної системи. Також доповідь включає рекомендацію щодо стимулювання обороту на вуличних стоянках – як довго машина може залишатися запаркованою в центральній частині міста, де попит є найвищим.

Місто повинне вживати заходів для підвищення відповідальності та зменшення можливостей для корупції шляхом регулярного переміщення персоналу, що обслуговує паркування між різними об’єктами та вулицями. А проведення щорічного аудиту фінансів і фізичних активів (паркувальних місць) допоможе збільшити як дохід, так і актуальність правил паркування системи.

У перспективі, при виконанні цих рекомендацій, може виграти громадський транспорт, адже доходи від паркування направляться саме на його підтримку. Почавши з вирішення складної ситуації з паркуваннями, згодом Київ може прийти й до таких питань, як благоустрій пішохідних і публічних просторів, вирішення питання транзитного руху через місто.

Повний текст доступний за посиланням.

Фото: ITDP

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!