Власники МАФів збираються страйкувати

Дата публікації: 18.3.2016 Розділ: Новини

Директор Департаменту благоустрою та збереження природного середовища КМДА Дмитро Білоцерковець оприлюднив у Facebook «вимоги» підприємців.

За словами Білоцерковця, учасники мітингу, що відбувся у четвер, увірвались в будівлю Департаменту і вчинили погром, погрожуючи співробітникам установи. У своєму зверненні представники громадської спілки «Асоціація підприємств і підприємців Деснянського району міста Києва» вимагають звільнення Дмитра Білоцерковця з посади і припинення демонтажу тимчасових споруд. У разі, якщо їхні «вимоги» не будуть почуті до 17 березня, підприємці погрожують не сплачувати пайову участь і 29-30 березня вийти на безстрокову акцію протесту разом зі своїми родинами та однодумцями.

Снимок

Нагадаємо, власники МАФів 17 березня влаштували мітинг проти демонтажу тимчасових торговельних споруд біля будівлі КП «Київблагоустрій» і Департаменту благоустрою та збереження природного середовища за адресою вул. Дегтярівська, 31. В той же час, Київрада заборонила продаж алкоголю в МАФах.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!
 • Velentos Belkin

  На це слід було очікувати, але рішення правильне і особисто я його підтримую

 • cainei

  Цілком згоден,МАФи вже трохи задовбали.

 • kolobov35

  Слушая этих МАФовских бизнесменов, складывается впечатление, что в стране кроме как в торговле больше и работать негде. И как жили без МАФов до их появления даже представить трудно. Весь город – сплошной базар!!!
  Если кроме как барыжничать с лотка ничего делать не хочется, (живая копейка душу греет куда сильнее, чем зарплата раз в месяц), то пусть бастуют/голодают итд., а с этим базарным хаосом пора заканчивать.