За паркування біля ВДНГ тепер можна платити карткою

Дата публікації: 2.6.2016 Розділ: Новини

Паркінг біля центрального входу ВДНГ обладнали паркоматами для оплати банківськими картками.

Паркомати 1

Фото: Макс Яковер

Інноваційний проект реалізувала команда Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) спільно з Ощадбанком та MasterCard. Розрахуватись банківськими картками можна у двох паркоматах, оснащених технологією безконтактної оплати MasterCard. Для здійснення оплати потрібно прикласти спеціальну картку із зафіксованим часом паркування до термінала на панелі паркомата. Потім необхідно вставити магнітну або чіповану платіжну картку до слоту або ж піднести безконтактну картку до зчитувального елемента.

?

Фото: oschadbank.ua

Розраховуючись у паркоматах безготівково, не доведеться сплачувати жодних комісій. Протягом трьох місяців, з 30 травня до 31 серпня 2016 року, усі власники карток MasterCard отримають знижку 25%. Списання коштів буде підтверджуватись звуковим і світловим сигналами. Екваєром платежів виступив Ощадбанк.

Як написав на своїй сторінці у facebook Максим Яковер, директор з розвитку ВДНГ, ключова задача для команди – уникнути приймання грошей без чека, щоб усе було прозоро. «Скоро порівняємо, як автоматизація впливає на зростання виторгу», – додав Яковер.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!