Київрада затвердила детальний план території Рибальского острова

Дата публікації: 30.9.2016 Розділ: Новини

На пленарному засіданні Київради депутати затвердили ДПТ (детальний план території) в межах вулиць Електриків, Набережно-Рибальська дорога.

Головна

Зображення: Buro-o

Відповідний детальний план території охоплює близько 130 га. Проектними рішеннями передбачається розміщення середньо- та багатоповерхової житлової забудови (4-9 поверхів), дитячих садків, суміщених з початковими школами, будівництво багатофункціонального торговельного центру зі спортивним комплексом.

Житловий район складатиметься з мікрорайону з повним комплексом обслуговування, двох кварталів з неповним комплексом та двох кварталів громадської забудови. Перші поверхи житлової забудови будуть призначені для дрібного бізнесу.

Для паркування автомобілів передбачаються дворівневі паркінги, занурені на 1,5 м під простором подвір’їв. Загалом передбачено 6169 паркомісць.

dpt_ryb-2

Зображення: Buro-o

ДПТ включає велосипедні доріжки вздовж магістральних вулиць. Основний магістральний маршрут буде прокладено вулицями Набережно-Рибальська та Електриків, другорядні — внутрішньоквартальними проїздами.

Проект передбачає створення парку «Історичний ландшафт Київських гір і долини р. Дніпра», де проводитимуться музичні та кінофестивалі, різноманітні виставки.

У проекті пропонується будівництво каналів, вздовж них має бути сформована мережа публічних просторів, розроблені проекти набережної на затоці Гавані з «Парком Моряків» та набережної з боку Дніпра.

dpt_ryb-3

Зображення: Buro-o

Детальний план території був розроблений на основі Концепції планування Рибальського острова «Рибальська гавань». За його прийняття проголосували 64 депутати.

Нагадаємо, раніше ми писали, що попри інноваційний підхід, використаний при розробці даного ДПТ, на думку київських осередків деяких політичних партій, а також деяких міських активістів, він не відповідає чинному генплану та державним будівельним нормам. Зокрема, фракція Самопомочі у Київраді оприлюднила у себе на сайті відповідну заяву.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!
 • Тарас Поліщук

  Могли б забудувати хмарочосами, як центр Нью-Йорку, так ні, знову набудують уродських совкових 5-поверхових хаток.

  • Fedor Bokhovchuk

   тут может получиться район как в Амстердаме или Стокгольме, это гораздо круче для живущих в нем людей

  • Евгений Корниенко

   ти ідіот?? Поряд знаходиться Поділ-історичне серце Києва. Поряд можна будувати лишне будинки з невеликою етажністю

   • Тарас Поліщук

    Пнх зі своїм історичним серцем, на яке страшно дивитися, бо там вже нічого історичного не залишилося. Київ треба перетворювати в мегаполіс і діловий центр країни, а не продовжувати боятися зносити напіврозвалені хліви, бо колись якийсь дебіл їх назвав “архітектурною пам’яткою”.

 • Тим

  а что на счет уже существующих домов? они под снос компенсацией или как? оставят портить весь вид?