В Україні запрацював новий сервіс для оренди паркомісць Barkling

Дата публікації: 18.10.2016 Розділ: Новини

З жовтня 2016 року у Києві працює сервіс для оренди паркомісць Barking, який було розроблено у Таллінні (Естонія).

Barking — це додаток, що надає доступ до тисяч паркувальних місць, які розташовані біля офісних будівель, філій компаній, багатоквартирних будинків, театрів та ін.

Щоб почати користуватися сервісом, власникам паркомісць слід підписати партнерську угоду і дозволити встановити відповідне обладнання на в’їзді і виїзді з паркінгу, а водієві – завантажити додаток з Play.Market або AppStore. На даний момент, в Україні є всього три точки, які співпрацюють з додатком, з них реально робоча тільки одна – в ТЦ «Гулівер».

Щоб знайти паркомісце, водієві потрібно ввести у додатку свій номер мобільного, а потім – код з SMS. Додаток визначить ваше місце положення по GPS-координатам й запропонує найближче місце для парковки. Потім за допомогою застосунка ви заїжджаєте на паркінг, а після виїзду, додаток списує з вас гроші. Доступ до парковок закритого та відкритого типу здійснюється завдяки зв’язку між шлагбаумами, електричними воротами та гаражними дверима з Cloud-ресурсом, який забезпечує платформа через додаток Barking.

За словами ініціаторів проекту, головною перевагою Barking є те, що сервіс завжди пропонує тільки найкращі ціни на парковку та є надзвичайно простим та зрозумілим у використанні.

Зазначимо, що городяни не звикли платити за парковку у Києві. Тому, навіть у години-пік у центрі міста чимало паркінгів стоять напівпорожніми, про що можна прочитати у наші статті.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!