«Агенти змін» представили концепції реконструкції Київради

Дата публікації: 8.11.2016 Розділ: Новини

Активісти представили схему реконструкції першого поверху Київської адміністрації та площі перед будівлею КМДА.

vvvv

Фото: Агенти змін

Усі роботи здийснюються, щоб зробити частину простору мерії публічною, зрозумілою і зручною. Для того, аби з’ясувати, що саме потребує громада у приміщенні Київради, активістами було проведено дослідження, після чого вони презентували звіт та рекомендації до реконструкції.

Згодом «Агенти змін» провели воркшоп з реконструкції публічного простору в будівлі Київради та площі перед нею. Протягом заходу нього активісти розробили ескізи реконструкції першого поверху будівлі Київради та площі перед нею. В подальшому ескізи та рекомендації стануть завданням для робочих проектів.

Серед запропонованих змін – створення одного оупен-спейса (відкритого простору), зони очікування (зі стендами про місто та поточні проекти) та ресепшна. Також відведено приміщення для зустрічей й окрема дитяча зона і кімната для відпочинку.

На першому поверсі пропонують розташувати лекторій, який вдень використовувався б як прес-рум, а ввечері – як простір для презентацій, пов’язаних з міськими проектами. Поруч з лекторієм — прес-центр.

2222

Фото: Агенти змін

Щодо площі перед будівлею Київради, то її пропонують розділити на зелені зони зі зручними лавками, виставкові зони зі стендами про місто, а навпроти мерії – облаштувати пішохідний перехід.

 

22222

Фото: Агенти змін

Нагадаємо, нещодавно «Агенти змін» розробили єдину систему адресних табличок.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!