Проект оновленої стратегії розвитку Києва винесений на громадське обговорення

Дата публікації: 10.11.2016 Розділ: Новини

Оновлений текст стратегії пропонується обговорити після редагування профільнимим групами та консалтинговою компанією PwC. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

6

Фото: Raskalov-Vit

Як сказано в повідомленні, київська влада розробила нову редакцію та запрошує киян, а також науковців, експертів, представників професійних та громадських об’єднань до участі в цьому процесі.

За словами Кличка, нова редакція Стратегії повинна стати дорожньою картою для подальшого розвитку Києва. Документ включає в себе бачення майбутнього української столиці, пріоритетні напрямки розвитку, цільові показники, ключові ініціативи та план їх впровадження.

Зокрема, серед ключових пунктів Стратегії розвитку модернізація транспортної та інженерної інфраструктури, впровадження сучасних технологій міського управління та збереження і благоустрій прибережних зон Дніпра. Зокрема, повністю перероблено розділ про розвиток транспорту: прописана стратегія сталої мобільності Києва, важливість створення пішохідних зон і велоінфраструктури, тощо.

Також акцентується увага на плануванні містобудівної діяльності та створенні нових центрів ділової активності.

Проект стратегії опублікований у розділі Е-місто – рубрика «Громадське обговорення проектів нормативно-правових актів» і на сторінці Департаменту економіки та інвестицій – рубрика «Стратегічний розвиток».

Вносити свої пропозиції можна через електронну форму.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!