Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
У КМДА працюватиме група фахівців, що будуть рекомендувати реалізовувати чи ні запропоновані зміни у публічному просторі Києва.

До цього органу увійшли дизайнер Ігор Скляревський, культуролог та викладачка Києво-Могилянської Академії Світлана Шліпченко, мистецтвознавиці Євгенія Моляр та Наталія Кондель-Пермінова, архітектори Влодко Зотов і Станіслав Дьомін, ландшафтний архітектор Максим Коцюба, дослідниця архітектури Катерина Гончарова та інші.
Про це у своїй колонці пише дослідник, редактор видання Mistosite, Ігор Тищенко. Він описує функції та повноваження секції дизайну Архітектурно-містобудівної ради Києва (відомої, як «градсовет»).
За словами Тищенка, згідно положення про секцію дизайну, до завдань ради входить розгляд всього, що стосується дизайну міського простору, в першу чергу, публічного.
При цьому секція, як і вся рада, є дорадчим органом, який працює на добровільних засадах і колегіально розглядає питання містобудування і архітектури. Окрім розгляду об’єктів у публічному просторі Києва (наприклад, новий дизайн станції метро «Лівобережна» чи скульптура з чотирма малюками на Поштовій площі), у фахівців з секції дизайну буде можливість доопрацювати розділи в чинних чи запропонувати проекти місцевих правил благоустрою.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті