Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Заступник голови КМДА Олександр Спасибко заявив, що у травні на Містобудівній раді обрали найбільш економний проект реконструкції Шулявського шляхопроводу.

фото: Вести

За його словами, з чотирьох проектів Містобудівна рада обрала найкращий, найекономніший, який має найбільшу пропускну спроможність. Вже наприкінці 2017 року за планом мають приступити до підготовчих робіт на об’єкті.

З іншого боку є альтернативний проект трирівневої транспортної розв’язки з реверсним розподільним кільцем, розроблений Віктором Петруком, за який кияни почали збирати підписи. Зазначимо, що у 2010 році був проведений натурний експеримент з моделювання саморегульованого кільця трирівневої розв’язки. Він показав позитивний результат й рішення сподобалося усім учасникам. У травні 2017 року експеримент повторили ще раз. І повторно він підтвердив, що проект має низку переваг перед обраним містобудівною радою.

Олександр Спасибко відмічає, що альтернативний проект завадить роботі метрополітену, комунікаціям та не відповідає правилам дорожнього руху. На думку Віктора Петрука, причиною вибору іншого, менш ефективного варіанту шляхопроводу, є «страхи та фобії деяких чиновників КМДА».

Нагадаємо, що раніше Департамент містобудування анонсував проект реконструкції розв’язки на Шулявці, а також передбачив знесення «Більшовика».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button