Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

За словами експертів з «РПР-Київ», вже зараз необхідно розпочати інформаційну кампанію популяризації безготівкових способів оплати за паркування.

Фото: Вести

З десятого серпня 2017 року обігу готівкових коштів у сфері паркування столиці не буде взагалі, так само як і 400 паркувальників. Водії можуть оплатити парковку через паркомати, sms чи місячні талони на оплату паркування, які можна купити в кіосках продажу преси чи інформаційних кіосках.

Зі свого боку, активісти хочуть бути певні, що автовласники продовжать сплачувати за стоянку, адже за результатами проекту «Чесна парковка» половина водіїв не сплачує за сервіс, залишаючи свої транспортні засоби.

Олеся Архипська з «РПР-Київ» повідомила, що міській владі було зроблено кілька пропозицій щодо полегшення роботи паркувальних майданчиків за відсутності паркувальників.

Зокрема, експерт «РПР-Київ» Михайло Серебряков пропонує лобіювати законопроект про паркування № 5364, який передбачає ведення фото- і відеофіксації правопорушень стоянки та паркування транспортних засобів, зробити розмір штрафу за несплату сервісу паркування в 20-кратному розмірі до вартості однієї години паркування та евакуювати транспортний засіб, якщо він перешкоджає руху інших автомобілістів.

Також активісти хочуть передати денні парковки міста приватним інвесторам, обраним на відкритому конкурсі на найвигідніших для міста умовах та з урахуванням обґрунтованих пропозицій інвесторів щодо тарифу на паркування.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button