Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Ввечері 10 грудня у Києві випав сніг. Швидкість пересування дорогами різко впала, а авіарейси затримують вже на кілька годин через погодні умови. Які є поради для киян на робочий тиждень?

Завтра, 11 грудня, у столиці очікуються пориви вітру 15-20 м/с, вночі та вранці на дорогах буде ожеледиця. Про це повідомили в Українському гідрометцентрі. Крім того, за 10 грудня випало досить багато снігу.

10 грудня з 17:00 збільшено кількість спецтехніки, що працює на дорогах та тротуарах столиці. Про це повідомили у КК «Київавтодор». До роботи було задіяно 313 одиниць спецтехніки підприємств КК «Київавтодор», у тому числі 78 снігоочисних машин, 106 солерозкидувачів, 48 тракторів зі спеціальним снігоочисним обладнанням тощо.

Читайте також: Біла імла: як борються зі снігом у Чикаго, Празі та Хельсінкі?

Зазвичай, снігоприбиральна техніка розчищає спочатку великі магістралі (проспекти, бульвари тощо) і лише потім береться за менші вулиці. Тому вранці усе місто ще не буде прибране від снігу.

Затор під час снігопаду у Києві у 2016 році

У таких випадках КМДА, зазвичай, рекомендує утриматись, за можливості, від використання власних легкових автівок у робочий день, щоб не спричинити великі затори та дати можливість снігоприбиральній техніці швидше виконати свою роботу. Замість цього рекомендують користуватись громадським транспортом, таксі або, якщо є така можливість, намагатись йти пішки чи взагалі залишитись вдома.

Для тих водіїв, які все ж вирішили скористатись авто, також є ряд загальних правил від КМДА:

  • дотримуйтесь швидкісного режиму, дистанції, відмовляйтеся від ризикованих маневрувань, які за несприятливих погодних умов можуть привести до аварійних ситуацій;
  • при наближенні до пішохідних переходів і місць розташування дитячих установ знижуйте швидкість до мінімуму;
  • не забувайте увімкнути габаритні вогні чи протитуманні ліхтарі;
  • за погіршення погодних умов із інтенсивним випаданням снігу та ожеледицею на дорогах не використовуйте автотранспорт із літніми шинами.

Натомість пішоходам при ожеледиці рекомендують обережно обходити кришки люків та переходячи дорогу по пішохідному переходу пам’ятати, що авто може занести або воно може не встигнути вчасно загальмувати через слизьку дорогу.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button