Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати проголосували за прийняття Проекту Концепції розвитку велосипедної інфраструктури в м. Києві.

kievvlast.com.ua

За Проект Концепції розвитку велосипедної інфраструктури в м. Києві проголосувало 96 депутатів. Під час засідання депутати почали пропонувати правки, в яких просили передбачити велодоріжки на різних вулицях столиці.

У Стратегії міста Києва до 2025 року йдеться про те, що 5% поїздок в Києві мають відбуватись на велосипедах. На цьому зробила акцент у своєму виступі на засіданні Ксенія Семенова.

Концепція передбачає інструментарій для реалізації цього пункту Стратегії: створення 240 кілометрів веломаршрутів у найближчі роки та понад 1000 кілометрів транспортних, рекреаційних та приміських шляхів для користувачів велотранспорту. До процесу підготовки велоконцепції були залучені мешканці Києва, транспортні спеціалісти та велосипедисти.

«Концепція розвитку велоінфраструктури в місті Києві» – це галузева концепція загальноміського значення. Її розробили на виконання Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року. Концепція містить всю необхідну  інформацію для створення велосипедної інфраструктури в Києві. Крім того, вона надає рекомендації, як можна покращити нормативно-правове поле та організувати систему управління велосипедною інфраструктурою в Києві.

Головними завданнями концепції стануть: зниження транспортного навантаження на автошляхи, створення комфортного та безпечного середовища для розвитку велосипедного руху, зменшення рівня забруднення повітря, популяризація ідеї пересування містом на велосипеді.

Нагадаємо, що в цьому році в столиці вже затверджене облаштування трьох веломаршрутів.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button