Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 247 днів. За цей час ми опублікували 23271 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Андрій Миргородський є колишнім депутатом Київради, а зараз також виграє тендери на проектування об’єктів на схилах Дніпра.

Розробником детального плану території нижнього каскаду Совських ставків є компанія «Проектні системи ЛТД», якою володіє, зокрема, архітектор Андрій Миргородський. Про це пише журналіст Андрій Яніцький, посилаючись на проект ДПТ на сайті Департаменту містобудування і архітектури КМДА. Раніше Миргородський був депутатом Київради від Блоку Кличка в Київраді, а пізніше увійшов до фракції партії Сергія Тигіпка «Сильна Україна».

Нагадаємо, що міський голова Віталій Кличко доручив розглянути петицію щодо «вирішення екологічної катастрофи на Совських ставках». Автор успішної петиції — київський боксер-професіонал Руслан Гончаров, який 19 лютого 2018 року почав перейматися порятунком Совських ставків від екологічної катастрофи. За словами Гончарова, петиція змогла зібрати необхідні голоси всього за 23 дні. Втім, не в останню чергу це заслуга популярних київських спільнот, які почали активно підтримувати це звернення. Так, у спільнотах «Типичный Киев», «Наш Киев» та «Типичное Голосеево — Киев» почали регулярно з’являтися публікації, які закликали фоловерів підписати петицію і «зробити Київ кращим і зеленішим».

Крім того, на три з дев’яти пропозицій, що створені в рамках Концепції розвитку інфраструктури прибережних зон, компанія Андрія Миргородського «Проектні системи ЛТД»  вже виграла тендери. Компанія також є автором пропозиції встановлення в Києві флагштока за 47 мільйонів гривень.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button